Wtorek, 2017-09-26

TALENTY NASZYCH UCZNIÓW

DZIEŃ DZIECKA

2015-06-09

Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegał pod hasłem prezentacji talentów uczniów. Wszyscy chętni mogli zaprezentować to co potrafię robić najlepiej i co sprawia im największą przyjemność. Mieliśmy wszyscy okazję usłyszeć pięknie zaśpiewane piosenki oraz zagrane na różnych instrumentach melodie.  Z wielkim zaciekawieniem oglądaliśmy kolekcję modeli samochodów z różnych epok i różnych stron świata.  Mogliśmy też podziwiać  sportowe, a nawet akrobatyczne zdolności dzieci. Podziw wzbudziła prezentacja uczennicy klasy piątej Izabeli Jakubowskiej. Przedstawiła ona swoje prace platyczne. Jej talent został doceniony w powiatowym konkursie "Matplast" oraz w konkursie plastycznym organizowany przez Dom Kultury "Puchatek" w Sanoku.

Największe uznanie i podziw spośród uczniów klas starszych wzbudziły popisy gitarowe uczennic klasy czwartej: Marii Ziarko or Klaudii Kończyk.  Wśród uczniów klas młodszych najpiękniej zaprezentowała się Julia Sokołowska, która zadziwiła nas popisami baletowymi.

Więcej o: DZIEŃ DZIECKA